ASAK - ateliér sklo a keramika

Asak na Art Glass
Park, s.r.o.

Koprivnická 9/C
841 02 Bratislava

e-mail: asak@asak.sk
Tel.: +421 (0) 903 601 090
 

ASAK - ateliér sklo a keramika

Našou hlavnou činnosťou je poskytovať služby všetkým, ktorí sa zaoberajú umeleckým a remeselným spracovaním
skla a keramiky.

Široký sortiment tvorí farebné ploché sklo vhodné na fusing, tvarovanie, ohýbanie, líhanie, spekanie, vitráže, mozaiku, tiffany techniku, pieskovanie, brúsenie a leštenie skla. Sklo renomovaných svetových značiek ako Schott, Bullseye, Spectrum a Uroboros sú zárukou najvyššej kvality materiálu aj pre ďalšie tepelné a kreatívne spracovanie.

Súčasťou sortimentu sú v širokej farebnej škále tyčinky /Moretti,Bullseye/, špagety rôznych priemerov, frity rôznej zrnitosti, konfeti, šupinky, prášky,
púdre a pigmenty.

Zo všetkých ponúkaných značiek sú k dispozícii vzorkovnice skiel a spolu s ďalšími zahraničnými sklami ako Youghiogheny, Wissmach, Kokomo, Armstrong, Decofloat, Lamberts a Galileo poskytujú klientom širokú škálu možností výberu.

Okrem sortimentu skiel je v našej ponuke bohatý výber pomocného materiálu /formy na ohýbanie skla, separačný materiál, lepidlá , farby, listre a pod./, náradia /rezáky, kliešte, brúsky, píly a vrtáky/, pomôcky /držiaky, podložky, cín, medené fólie, patiny, ochranné laky, pásky, nožnice, propanbutánové horáky pre tvorbu sklenených perál ako aj rozsiahla paleta faziet a kryštálov pre ďalšie spracovanie brúsením a leštením.

Samostatnou komoditou a súčasťou ponuky sú poklopové pece na fusing a komorové keramické pece s čelným i horným otváraním od výrobcu BVD.
Variabilita a široká ponuka možností dotvorenia pece podľa vlastných predstáv a potrieb, široký výber regulátorov a doplnkové vybavenie keramických
pecí tanierovými podstavcami, podpornými stojanmi a zakladacími doskami ako aj servis je súčasťou našej ponuky.